Welkom op de website van judoclub Asahi '90 Kruishoutem.

Het woord judo betekent 'zachte weg', waarbij het woordje do (weg) verwant is aan tao en naast de betekenis 'manier' ook de connotatie heeft van 'levenspad'.
Judo is dus een levenswijze.

Welkom Uitslagen uitslagen oktober
uitslagen oktober PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 10 oktober 2012 09:22

Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen te Kruishoutem op 6 oktober 2012

Op zaterdag 6 oktober namen 107 judoka's deel aan het Provinciaal Kampioenschap dat naar jaarlijkse gewoonte door onze club werd ingericht in de sporthal van Kruishoutem. Het was opnieuw een geslaagde editie met felicitaties van het provinciaal comité voor de goede organisatie.

PK 2012

Het aantal deelnemers voor onze club lag dit jaar door blessures en andere verplichtingen aan de lage kant.  Maar onze 4 deelnemers hebben de eer van onze club meer dan hoog gehouden. Allen slaagden ze er namelijk in om een podiumplaats te behalen en zo door te stoten naar het Regionaal Kampioenschap te Herentals op zaterdag 20 oktober.

Jellien Leyman

Lisa Leyman

Rob Kroonen

Hans De Vos

-48kg

-52kg

-100kg

+100kg

2e plaats

1e plaats

2e plaats

2e plaats

 

Laatst aangepast op woensdag 10 oktober 2012 14:51